Hakkımızda

Hakkımızda

Yoncalı Gıda

Yumurta ve tavukçuluk sektöründe profesyonellik ve kurumsallaşmaya önem vererek, marka ve teknoloji gücünü arttırmaya yönelik , doğru hedefler ve stratejilerle işlerini büyütmüş ve teknolojik gelişmeleri takip ederek modern bir işletmenin temellerini 1990 yılında atmıştır.

Bugün Yoncalı Gıda olarak Yılmazer Yumurta markası altında yıllık 150 milyon adet yumurta üretimi gerçekleştirmektedir.

Son yaptığı yatırım ve yeniliklerle sektöründe ilkleri gerçekleştiren Yoncalı Gıda, sektörünün hızlı büyüyen firmalarındandır. Sağlıklı ve kaliteli bir üretimin temeli, hijyenik bir çalışma ortamı yaratmakla başlar. Yılmazer Yumurta çiftliklerinin bütün kafeslerinde; gübre temizleme, otomatik sulama, yemleme, yumurta toplama ve havalandırma sistemleri mevcuttur.

Ayrıca;

Yumurta üretim aşamasında tavukların beslenmesi için; mısır, buğday, soya fasulyesi, ayçiçeği küspesi, mısır özü, buğday özü kepeği ile tamamı organik ve bitkisel yemler kullanılırken, insan sağlığına zararlı hiçbir katkı maddesi kullanmıyoruz. Kullanılan hammaddelerimiz tamamen bitkisel kaynaklı olup ürünlerimizin hiçbirinde hayvansal içerikli hammaddeler kesinlikle kullanılmamaktadır.

Doğru ve dengeli beslenmenin vazgeçilmezi, protein ve vitamin zengini, yumurtayı modern tesislerimizde, uluslararası hijyen standartlarında el değmeden üretiyoruz. Tüketici sağlığı, hijyen ve güvenilirlik gibi prensipleri ön planda tutarak, üretimin her aşamasında ürünlerin sağlık ve hijyen unsurlarını titizlikle kontrolden geçirerek, ürünlerimizi en taze ve sağlıklı şekilde tüketicilerimizle buluşturuyoruz. Uluslararası standartlara uygun özel soğutuculu araçları ve profesyonel dağıtım filosu ile Yılmazer Yumurta; yumurtaları güvenli ve hijyenik şartlarda anlaşmalı marketlere ve satış noktalarına ulaştırmaktadır.

Bugün geldiğimiz noktada ise ; 6 farklı ülkeye ihracat yapan gerek ulusal ve yerel market satış ağı ile ürünlerini taze ve doğallıktan ödün vermeyerek ürünlerimizi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmenin gayreti içerisindeyiz.

Go To Top